Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama
Bulunan Sonuç İçin Başlık ve Bağlantı Bulunan Sonuç İçin Açıklama

YÜKSELİŞ KOLEJİ BİLİM KAMPÜSÜ eTwinning OKULU OLDU!!!

Yükseliş Koleji,Avrupa standartlarında birokul olduğunu bir kez daha ispatlayarak; etwinning okul etiketi ve eTwinning okul bayrağini almaya hak kazanmanın hakli gururunu yaşıyor.

 

eTwinning okulu olmak demek; okuldaki tüm branş öğretmenleri arasında harika bir iş birliği, uyum ve takım çalışması var  demektir.

 

eTwinnining okulu olmak demek,Avrupa ve Türkiye de ki  tüm okullara model okul olma ayrıcalığına sahip olmak ve  diğer okullara ilham kaynağı olmak demektir.

 

eTwinning okulu olmak demek, Yenilikçi öğrenme metod ve tekniklerinde,lider okul  olma özelliği taşımak, uzun süren eğitim yolculuğunda Ulusal kalite etiketi, Avrupa kalite etiketi, Avrupa internet güvenliği etiketi ve  birçok değerli projeye imza atarak başarısını Uluslararasi alanda kanitlamiş okul  olmak demektir.

 

Genel Müdür Aykut Davut Öktem “Yükseliş Koleji Bilim Kampüs’üne  bu değerli ödülleri kazandıran Ortaokul İngilizce zümre başkanı Derya Pınar Şenöz,Lisa Lynn Alpagül, Şahin Ayyıldız, Samet Kaplan ve Gülsün Özer hocalarımıza Yükseliş Koleji adına sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim” dedi.