Eğitim Kadromuz

Aykut Davut ÖKTEM
Aykut Davut ÖKTEM
Genel Müdür
Aykut Davut ÖKTEM
Aykut Davut ÖKTEM
Genel Müdür
Janset GÖZTOK CİMİNLİ
Janset GÖZTOK CİMİNLİ
İlkokul Müdürü
Erdal YILDIZ
Erdal YILDIZ
İlkokul Müdür Yardımcısı
Banu GİRGEÇ
Banu GİRGEÇ
İlkokul Müdür Yardımcısı
Ezgi YEŞİLMEN
Ezgi YEŞİLMEN
Rehber Öğretmen
Selva TÜMKAYA
Selva TÜMKAYA
Rehber Öğretmen
İlkay TOPRAK
İlkay TOPRAK
Anasınıfı-Öğretmen
Bahar ALTUĞ
Bahar ALTUĞ
Anasınıfı-Öğretmen
Birgül TÜRKAY
Birgül TÜRKAY
Anasınıfı-Öğretmen
Türkan ÇAĞDAR
Türkan ÇAĞDAR
Sınıf Öğretmeni
Bilgen Özgen KAHYAOĞLU
Bilgen Özgen KAHYAOĞLU
Sınıf Öğretmeni
Neşe AĞTAŞ GÜNAY
Neşe AĞTAŞ GÜNAY
Sınıf Öğretmeni
Özlem KÖKLÜ
Özlem KÖKLÜ
Sınıf Öğretmeni
Ertan ZENGİN
Ertan ZENGİN
Sınıf Öğretmeni
Secda ALDATMAZ
Secda ALDATMAZ
Sınıf Öğretmeni
Pervin YÜKSEK
Pervin YÜKSEK
Sınıf Öğretmeni
Semir DREYFİOĞLU
Semir DREYFİOĞLU
Sınıf Öğretmeni
Hatice DOĞAN
Hatice DOĞAN
Sınıf Öğretmeni
Neslihan AKCAN
Neslihan AKCAN
Sınıf Öğretmeni
Özlem HOROZ
Özlem HOROZ
Sınıf Öğretmeni
Banu BARUTÇU
Banu BARUTÇU
Sınıf Öğretmeni
Ayla ATLAS
Ayla ATLAS
Sınıf Öğretmeni
Nurhayat GÜDEN
Nurhayat GÜDEN
Sınıf Öğretmeni
Hanifi KESİK
Hanifi KESİK
Sınıf Öğretmeni
Feyza BELLİ
Feyza BELLİ
İngilizce Zümre Başkanı
Medine YAVUZ
Medine YAVUZ
İngilizce Öğretmeni
Kübra KELEŞ
Kübra KELEŞ
İngilizce Öğretmeni
Ece KELCE
Ece KELCE
İngilizce Öğretmeni
Sezin YARIM
Sezin YARIM
İngilizce Öğretmeni
Pelin GÜNDÜZ
Pelin GÜNDÜZ
İngilizce Öğretmeni
Murat Can NAİR
Murat Can NAİR
İngilizce Öğretmeni
Esra ÇENGEL
Esra ÇENGEL
İngilizce Öğretmeni
Şule Alexa GÜLTEKİN
Şule Alexa GÜLTEKİN
İngilizce Öğretmeni
Seçil YAYCI
Seçil YAYCI
İngilizce Öğretmeni
Heval GÜLER
Heval GÜLER
Beden Eğitimi Öğretmeni
Sihem GÜLMEN
Sihem GÜLMEN
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Emine ÇAKICI
Emine ÇAKICI
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Aybüke İMER
Aybüke İMER
Müzik Öğretmeni
Dilara ALTUĞ
Dilara ALTUĞ
Akıl ve Zeka Oyunları Öğretmeni
Didem OKTAYER
Didem OKTAYER
Anasınıfı-Yardımcı Öğretmen
Selcan YERSİZ
Selcan YERSİZ
Anasınıfı-Yardımcı Öğretmen
Özge BAYRAM
Özge BAYRAM
İngilizce Öğretmeni
Şefika RAY
Şefika RAY
Anasınıfı-Yardımcı Öğretmen
Aykut Davut ÖKTEM
Aykut Davut ÖKTEM
Genel Müdür
Aykut Davut ÖKTEM
Aykut Davut ÖKTEM
Genel Müdür
Serkan KAYA
Serkan KAYA
Ortaokul Müdürü
Ramazan ÜNAL
Ramazan ÜNAL
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Yusuf USLU
Yusuf USLU
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Ayşe Özlem KEKEÇ
Ayşe Özlem KEKEÇ
Rehber Öğretmen
Emrah KINALI
Emrah KINALI
Türkçe Öğretmeni
Burcu Esin MEMİŞ
Burcu Esin MEMİŞ
Türkçe Öğretmeni
Sadiye KINALI
Sadiye KINALI
Türkçe Öğretmeni
Erkan ARGADAL
Erkan ARGADAL
Matematik Öğretmeni
Hazal İNSAN ZORLU
Hazal İNSAN ZORLU
Matematik Öğretmeni
Burak YÜKSEL
Burak YÜKSEL
Matematik Öğretmeni
Merve BOLAT
Merve BOLAT
Matematik Öğretmeni
Volkan ŞEKER
Volkan ŞEKER
Fen Bilimleri Öğretmeni
Zeynep ARSLAN
Zeynep ARSLAN
Fen Bilimleri Öğretmeni
Emre YILMAZ
Emre YILMAZ
Fen Bilimleri Öğretmeni
Derya Pınar ŞENÖZ
Derya Pınar ŞENÖZ
İngilizce Zümre Başkanı
Samet KAPLAN
Samet KAPLAN
İngilizce Öğretmeni
Şahin AYYILDIZ
Şahin AYYILDIZ
İngilizce Öğretmeni
Lisa LYLN
Lisa LYLN
İngilizce Öğretmeni
Kübra ERDEM
Kübra ERDEM
Sosyal Bilimler Öğretmeni
Özlem CERRAHOĞLU
Özlem CERRAHOĞLU
Sosyal Bilimler Öğretmeni
Kevser AYGAN
Kevser AYGAN
Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Özge ULAŞIR ERGÜDEN
Özge ULAŞIR ERGÜDEN
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Yeliz ÖZONUR
Yeliz ÖZONUR
Müzik Öğretmeni
Ragıp DEMİR
Ragıp DEMİR
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni
Firdevs ÇAVGA
Firdevs ÇAVGA
Beden Eğitimi Öğretmeni
Aykut Davut ÖKTEM
Aykut Davut ÖKTEM
Genel Müdür
Eren DAĞTEKİN
Eren DAĞTEKİN
Lise Müdürü
İbrahim Ersen BARLAS
İbrahim Ersen BARLAS
Lise Müdür Yardımcısı
Bahri ÇOLAK
Bahri ÇOLAK
Rehberlik Zümre Başkanı
Banu AŞIK
Banu AŞIK
Rehber Öğretmen
Ercan DEMİR
Ercan DEMİR
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Eren ÖZDEN
Eren ÖZDEN
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Sabri GÜLMEZ
Sabri GÜLMEZ
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Tarık DELKİ
Tarık DELKİ
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Selim TÜMKAYA
Selim TÜMKAYA
Matematik Öğretmeni
Jale OKUR
Jale OKUR
Matematik Öğretmeni
Meltem ÖZBEK
Meltem ÖZBEK
Matematik Öğretmeni
Yusuf SAYIKAN
Yusuf SAYIKAN
Matematik Öğretmeni
Tuncay TOPARLAK
Tuncay TOPARLAK
Matematik Öğretmeni
Ali Emir ÖZ
Ali Emir ÖZ
Matematik Öğretmeni
Naim YEŞİL
Naim YEŞİL
Matematik Öğretmeni
Engin KUZU
Engin KUZU
Fizik Öğretmeni
Mehtap BİLGİN
Mehtap BİLGİN
Fizik Öğretmeni
Alper İLARSLAN
Alper İLARSLAN
Fizik Öğretmeni
Mehmet ÖZBEYTEMUR
Mehmet ÖZBEYTEMUR
Kimya Öğretmeni
Selen YEŞİL
Selen YEŞİL
Kimya Öğretmeni
Umut AYKAN
Umut AYKAN
Kimya Öğretmeni
Belma KUZU
Belma KUZU
Biyoloji Öğretmeni
Deniz BİLGİN
Deniz BİLGİN
Biyoloji Öğretmeni
Erol KARAÇAY
Erol KARAÇAY
Biyoloji Öğretmeni
Veysel ŞAHİN
Veysel ŞAHİN
Tarih Öğretmeni
Çağrı ÖZDEMİR
Çağrı ÖZDEMİR
Tarih Öğretmeni
Fatma ÖZDEMİR
Fatma ÖZDEMİR
Coğrafya Öğretmeni
Menekşe ELMAS
Menekşe ELMAS
Coğrafya Öğretmeni
Ali BİLEN
Ali BİLEN
İngilizce Öğretmeni
Kamil SARPYAR
Kamil SARPYAR
İngilizce Öğretmeni
Berkay KAPLAN
Berkay KAPLAN
Felsefe Öğretmeni
Nazlıcan AYNA
Nazlıcan AYNA
Felsefe Öğretmeni
Oğuz GÜLER
Oğuz GÜLER
Beden Eğitimi Öğretmeni
Özge ULAŞIR ERGÜDER
Özge ULAŞIR ERGÜDER
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Ragıp DEMİR
Ragıp DEMİR
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni
Ömer ÇELİKAL
Ömer ÇELİKAL
Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Yeliz ÖZONUR
Yeliz ÖZONUR
Müzik Öğretmeni
Merva BAYRAKÇI
Merva BAYRAKÇI
Almanca Öğretmeni