Eğitim Kadromuz

Aykut Davut ÖKTEM
Aykut Davut ÖKTEM
Genel Müdür
Janset GÖZTOK CİMİNLİ
Janset GÖZTOK CİMİNLİ
İlkokul Müdürü
Aykut Davut ÖKTEM
Aykut Davut ÖKTEM
Genel Müdür
Janset GÖZTOK CİMİNLİ
Janset GÖZTOK CİMİNLİ
İlkokul Müdürü
Esen SANDIRAZ
Esen SANDIRAZ
İlkokul Müdür Yardımcısı
Özge KÖK
Özge KÖK
İlkokul Müdür Yardımcısı
Özge ÇOLAK
Özge ÇOLAK
İlkokul Müdür Yardımcısı
Selva TÜMKAYA
Selva TÜMKAYA
Rehber Öğretmen
Berna AKÇAM
Berna AKÇAM
Rehber Öğretmen
İlkay TOPRAK
İlkay TOPRAK
Anasınıfı-Öğretmen
Bahar ALTUĞ
Bahar ALTUĞ
Anasınıfı-Öğretmen
Özlem HOROZ
Özlem HOROZ
Sınıf Öğretmeni
Serpil YEŞİLKAYA
Serpil YEŞİLKAYA
Sınıf Öğretmeni
Gülten KIRDAR
Gülten KIRDAR
Sınıf Öğretmeni
Yelda GÜVEN
Yelda GÜVEN
Sınıf Öğretmeni
Neslihan AKCAN
Neslihan AKCAN
Sınıf Öğretmeni
Hanifi KESİK
Hanifi KESİK
Sınıf Öğretmeni
Büşra YILMAZ
Büşra YILMAZ
Sınıf Öğretmeni
Dilay DOĞRU
Dilay DOĞRU
Sınıf Öğretmeni
Türkan ÇAĞDAR
Türkan ÇAĞDAR
Sınıf Öğretmeni
Bilgen Özgen KAHYAOĞLU
Bilgen Özgen KAHYAOĞLU
Sınıf Öğretmeni
Neşe AĞTAŞ GÜNAY
Neşe AĞTAŞ GÜNAY
Sınıf Öğretmeni
Emel ZÜREYK
Emel ZÜREYK
Sınıf Öğretmeni
Ertan ZENGİN
Ertan ZENGİN
Sınıf Öğretmeni
Secda ALDATMAZ
Secda ALDATMAZ
Sınıf Öğretmeni
Gülseren SEKBAN
Gülseren SEKBAN
Sınıf Öğretmeni
Uğur DENİZ
Uğur DENİZ
Sınıf Öğretmeni
Ebru ONUK
Ebru ONUK
İngilizce Öğretmeni
Esra ÇENGEL
Esra ÇENGEL
İngilizce Öğretmeni
Enise DEMİR
Enise DEMİR
İngilizce Öğretmeni
Simay TAN
Simay TAN
İngilizce Öğretmeni
Anita LAWAL
Anita LAWAL
İngilizce Öğretmeni
Özge BAYRAM
Özge BAYRAM
İngilizce Öğretmeni
Vasfiye KIVRAK
Vasfiye KIVRAK
İngilizce Öğretmeni
Türkü DEBRELİ
Türkü DEBRELİ
İngilizce Öğretmeni
Sonay EFETÜRK
Sonay EFETÜRK
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Sihem GÜLMEN
Sihem GÜLMEN
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Heval GÜLER
Heval GÜLER
Beden Eğitimi Öğretmeni
Melis ARSLAN
Melis ARSLAN
Anasınıfı - Yardımcı Öğretmen
Didem OKTAYER
Didem OKTAYER
Anasınıfı-Yardımcı Öğretmen
İrem BODUR
İrem BODUR
Anasınıfı-Yardımcı Öğretmen
Aykut Davut ÖKTEM
Aykut Davut ÖKTEM
Genel Müdür
Aykut Davut ÖKTEM
Aykut Davut ÖKTEM
Genel Müdür
Serkan KAYA
Serkan KAYA
Ortaokul Müdürü
Ramazan ÜNAL
Ramazan ÜNAL
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Yusuf USLU
Yusuf USLU
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Ayşe Özlem KEKEÇ
Ayşe Özlem KEKEÇ
Rehber Öğretmen
Filiz DEMİR
Filiz DEMİR
Rehber Öğretmen
Burcu Esin MEMİŞ
Burcu Esin MEMİŞ
Türkçe Öğretmeni
Hilal TOSMUR
Hilal TOSMUR
Türkçe Öğretmeni
Gamze TELLİ
Gamze TELLİ
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Burak YÜKSEL
Burak YÜKSEL
Matematik Öğretmeni
Serkan KORKMAZ
Serkan KORKMAZ
Matematik Öğretmeni
Bengü YOĞURUCU
Bengü YOĞURUCU
Matematik Öğretmeni
Abdurrahim ÖZÇELİK
Abdurrahim ÖZÇELİK
Matematik Öğretmeni
Volkan ŞEKER
Volkan ŞEKER
Fen Bilimleri Öğretmeni
Özge ALNIAÇIK
Özge ALNIAÇIK
Fen Bilimleri Öğretmeni
Ayşegül Bilge ALTUNAĞAÇ
Ayşegül Bilge ALTUNAĞAÇ
Fen Bilimleri Öğretmeni
Derya Pınar ŞENÖZ
Derya Pınar ŞENÖZ
İngilizce Zümre Başkanı
Samet KAPLAN
Samet KAPLAN
İngilizce Öğretmeni
Kamil SARPYAR
Kamil SARPYAR
İngilizce Öğretmeni
Gülsüm ÖZER
Gülsüm ÖZER
İngilizce Öğretmeni
Kevser AYGAN
Kevser AYGAN
Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
İbrahim KARA
İbrahim KARA
Beden Eğitimi Öğretmeni
Bedia Bıçkıcı
Bedia Bıçkıcı
Müzik Öğretmeni
Ragıp DEMİR
Ragıp DEMİR
Robotik Kodlama
Aykut Davut ÖKTEM
Aykut Davut ÖKTEM
Genel Müdür
Mutlu KESER
Mutlu KESER
Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü
Feramuz ŞAHİN
Feramuz ŞAHİN
Lise Müdür Yardımcısı
Süleymen Aydın YÜKSEL
Süleymen Aydın YÜKSEL
Lise Müdür Yardımcısı
Banu AŞIK
Banu AŞIK
Rehber Öğretmen
Akın SARCAN
Akın SARCAN
Rehber Öğretmen
Ali Emir ÖZ
Ali Emir ÖZ
Matematik Öğretmeni
Mehmet GEDİKOĞLU
Mehmet GEDİKOĞLU
Matematik Öğretmeni
Meltem ÖZBEK
Meltem ÖZBEK
Matematik Öğretmeni
Umut MUSLİOĞLU
Umut MUSLİOĞLU
Matematik Öğretmeni
Engin KUZU
Engin KUZU
Fizik Öğretmeni
Umuthan DEMİR
Umuthan DEMİR
Fizik Öğretmeni
Mehmet ÖZBEYTEMUR
Mehmet ÖZBEYTEMUR
Kimya Öğretmeni
Belma KUZU
Belma KUZU
Biyoloji Öğretmeni
Yelda Dilara KİREMİTÇİ
Yelda Dilara KİREMİTÇİ
Biyoloji Öğretmeni
Sabri GÜLMEZ
Sabri GÜLMEZ
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Eren ÖZDEN
Eren ÖZDEN
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Levent FIRINCIOĞULLARI
Levent FIRINCIOĞULLARI
Tarih Öğretmeni
Veysel ŞAHİN
Veysel ŞAHİN
Tarih Öğretmeni
Cüneyt CİHNİOĞLU
Cüneyt CİHNİOĞLU
Coğrafya Öğretmeni
Menekşe ELMAS
Menekşe ELMAS
Coğrafya Öğretmeni
Yahya Talat MAVİ
Yahya Talat MAVİ
Felsefe Öğretmeni
Ömer ÇELİKAL
Ömer ÇELİKAL
Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Pelin GÜNDÜZ
Pelin GÜNDÜZ
İngilizce Öğretmeni
Mima Besima BASTACI
Mima Besima BASTACI
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Merva BAYRAKÇI
Merva BAYRAKÇI
Almanca Öğretmeni
Gizem TÜMKAYA
Gizem TÜMKAYA
Müzik Öğretmeni
Hamit DUMAN
Hamit DUMAN
Sosyal Etkinlikler ve Beden Eğitimi Koordinatörü
Oğuz GÜLER
Oğuz GÜLER
Beden Eğitimi Öğretmeni