Coşkun Sabah’la Anılar da Yükseliş’e Geçti

Coşkun Sabah’la Anılar da Yükseliş’e Geçti
Özel Arsuz Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, muhteşem bir geceye daha ev sahipliği yaptı. 
Bugüne kadar düzenlediği etkinliklerle adını eğitim camiasına altın harflerle yazdıran Özel Yükseliş Koleji, sanat dünyasının efsane isimlerinden Coşkun Sabah, Ahmet Selçuk İlkan’ı ağırladı. Bölgenin yetiştirdiği önemli seslerden şöhret basamaklarını hızlı bir şekilde çıkan Bahar Türkkan da, Ahmet Selçuk İlkan’la birlikte konuk sanatçı olarak yerini aldı.
Özel Arsuz Yükseliş Koleji Ortaokul öğrencilerinin, müzik öğretmeni Yeliz Özonur ve sanatçı Habib Gök şefliğinde çıktıkları mini konser, protokol üyeleri ve velilerden tam not aldı.
Anıların yükselişe geçtiği, velilerin koro halinde şarkılara eşlik ettiği muhteşem konserde, Coşkun Sabah muhteşem sesi ve Ud’uyla unutulmaz bir gece yaşattı. 
Özel Arsuz Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen’in, eğitimle sanatı bir arada kurguladığı sistemin memnuniyeti ise velilerden tam not almaya devam ediyor.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin efsane başkanlarından Asım Güzelbey, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, İskenderun İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Dinsever Kalkan, çeşitli okulların müdürleri, veliler ve de personelin muhteşem gecede unutulmaz bir gece yaşadığı Coşkun Sabah ve de Ahmet Selçuk İlkan konseri, öncelikle veliler ve okulun personeline moral ve motivasyon kaynağı oldu.
#yükselişkolejibilimkampüsü #arsuz #iskenderun #hatay #coşkunsabah#ahmetselçukilkan @ Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü İskenderun