Duyguların Yükselişe Geçtiği An!

Duyguların Yükselişe Geçtiği An!

Sizin Hiç Babanız Öldü mü?

10 Kasım Atatürk’ü Anma programları kapsamında, Ortaokul Öğrencilerimizin düzenlediği “İşte Mustafa Kemal” adlı tiyatro oyunu ayakta alkışlandı.
Haftalardır hazırlıkları süren “İşte Mustafa Kemal” oyununun takdimini Ortaokul Müdürümüz Serkan Kaya yaparken, başarının haklı gururunu oyun sahnelenmeden önce tüm salona hissettirdi.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocukluğundan, Kurtuluş Savaşı mücadelesi, Cumhuriyeti ilan edişi ve aramızdan ayrıldığı ana kadar yaşanan süreci tiyatro sahnesine sığdıran öğrencilerimiz, sergiledikleri performansla profesyonel sanatçılara taş çıkardılar, salonda duygu seli yaşattılar.
Öğrencilerimiz hep bir ağızdan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü kastederek “Sizin Hiç Babanız Öldü mü?” sözleri salonda yankılandığı anda, birçok izleyici gözyaşlarına hâkim olamadı.
Her anı duygu yüklü, içselleştirilerek oynanan “İşte Mustafa Kemal” oyununda görev alan öğrenci ve öğretmenler kadar, müzikleriyle oyuna can veren iki başarılı isim Müzik Öğretmeni Yeliz Özonur ve Sanatçı Habib, başarının mimarlarından oldular.
Kurucumuz Nuri Üysen ve Genel Müdürümüz Aykut Davut Öktem emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler.