Etkili Veli Seminerleri Kapsamında Kişisel Gelişim Uzmanı Bilal Zemin ile Velilerimizi Buluşturduk

“Etkili Veli Seminerleri” Kapsamında Kişisel Gelişim Uzmanı Bilal Zemin ile Velilerimizi Buluşturduk. 
Okulumuz velileri ve öğretmenlerine yönelik düzenlenen gecede müzik öğretmeniz Yeliz Özonur ile sanatçı Habib’in şarkıları ile seminere eğlenceli bir başlangıç yapıldı. 
Açılış konuşması yapan Genel Müdürümüz Aykut Davut Öktem “ Bu ay düzenlediğimiz “Etkili Veli Seminerleri” programımıza hoş geldiniz, sürekli hale getirdiğimiz semin-erlerimizin tek bir amacı var, biliyorsunuz eğitiminin 3 ayağı vardır, okul, öğrenci ve siz değerli velilerimizdir. Bu bağlamda okulumuz da değerli öğretmenlerimizle öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunmanın gayreti içerisindeyiz, seminerlerimiz ile de velilerimizi daha bilinçlendirerek eğitim sürecinin içeresine dâhil etmeye çalışıyoruz. Bugün katılım göstererek ilgili ve etkili veli olduğunuzu gösterdiniz. Siz değerli velilerimize ve bizlerin davetine icabet göstererek aramızda bulunan kişisel gelişim uzmanımız Bilal Zemin hocamıza, şükranlarımızı belirtiyorum.” dedi. 
Daha sonra sahneye davet edilen, kişisel gelişim uzmanı Bilal Zemin tarafından etkili iletişim, stres ve öfke kontrolü yöntemleri hakkında çok verimli bir seminer verildi. Seminerde günlük yaşantımızda ebeveyn ve çocuk ilişkileri arasında yaptığımız hataları göz önüne sererek, öfke kontrolümüzü ve kriz sürecini nasıl yönetmemiz gerektiğini anlatarak keyifli bir sunum ile misafirleri etkilemeyi başardı. Gecenin sonunda Genel Müdürümüz gecenin konuğu Bilal Zemin’e plaket takdim ederek seminer sona erdi.