MEHMET AYDIN VE HOPDEDİK AYHAN YÜKSELİŞ KOLEJİNDE

Ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ ve radyo sunucusu Hopdedik Ayhan Yükseliş Koleji öğrencileri ile buluştu. “Hayatımız İletişim” konulu sunumda oldukça eğlenceli diyaloglar yaşandı. Öğrencilerimiz radyo ve TV spikerliğini hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi.

Yükseliş Koleji konferans salonunda düzenlenen programa İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen, Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilere sosyal medya kullanımı, etkili konuşma ve diksiyon ve hitabet konularını detaylı bir şekilde aktaran Mehmet Aydın ve Hopdedik Ayhan, zaman zaman öğrencileri de sahneye davet etti. Oldukça renkli geçen konferansta öğrenciler hem uygulamalı bir şekilde öğrenirken hem de oldukça eğlenceli anlar yaşadı. Radyo ve televizyonculuğun zorluklarından da esprili şekilde bahseden iki ünlü isim, öğrencilerin ileride iyi birer radyo ve televizyoncu olacaklarına inandıklarını söyledi.

 

Yükseliş Kolejinin kültür ve sanata büyük önem verdiğini ifade Mehmet Aydın ve Hopdedik Ayhan öğrencilik zamanlarında Yükseliş Kolejinde öğrencilere sunulan imkânların olmadığını, Yükseliş Kolejinde okuyan öğrencilerin çok şanslı olduklarını belirtirken İskenderun’a bu şekilde muazzam bir okul inşa ettikleri için Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen’e teşekkür ettiler.

 

Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen ve Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem öğrenciler ile buluştuklarından dolayı Mehmet Aydın ve Hopdedik Ayhan’a teşekkür ederek çiçek takdim ettiler.