“TEKNİK İZLENİMLER VE ÖN BİLGİLER” edinmek amacıyla “TOSYALI HOLDİNG” in Osmaniye “TOSÇELİK TESİSLERİ” ni ziyaret etmişlerdir.

GEZİ İZLENİMLERİ
“YÜKSELİŞ KOLEJİ BİLİM KAMPÜSÜ ANADOLU VE FEN LİSE” mizin 9. ve 10. sınıflarından oluşan bir grup öğrencimiz, Okul Müdürü Eren DAĞTEKİN, Rehberlik Öğretmeni Oray TORNACI ve Sorumlu Öğretmen Biyoloji Bölüm Bşk. Belma KUZU nezaretinde “TEKNİK İZLENİMLER VE ÖN BİLGİLER” edinmek amacıyla “TOSYALI HOLDİNG” in Osmaniye “TOSÇELİK TESİSLERİ” ni ziyaret etmişlerdir. Oldukça güzel ve organize bir şekilde karşılanan ekibimiz, öncelikle konferans salonuna alınarak yetkililerce yapılan sunumlar sonucu hemen her konuda aydınlatılmıştır. Sunumun ardından, tesisler, hurda malzemelerin, işlemlerden geçerek işlenmiş mamullere dönüşümüne kadar adım adım izlenmiştir. Öğrencilerimiz tarafından ilgiyle karşılanan bu teknik gezi, onlara, üretimin gerçeklerini görmeleri ve kendi geleceklerini oluşturmaları gibi konularda son derece önemli bilgilerin yanı sıra görsel aktarımlar da sağlamıştır.
Öğrencilerimize böylesine verimli bir gezi imkânını sağlayan “YÜKSELİŞ AİLESİ” ne, bizleri harika bir konukseverlikle karşılayan “TOSYALI AİLESİ” ne öğrencilerimiz adına teşekkür eder saygılar sunarız.
Eren DAĞTEKİN
Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü