Turnuvalarında birinci olan sınıflar madalya ve kupalarını aldılar

“Yükseliş Koleji” nde dönem sonu yapılan voleybol, futbol ve tek pota basketbol turnuvalarında birinci olan sınıflar madalya ve kupalarını aldılar.
İlkokul 4.sınıflar arasında yapılan voleybol turnuvasında 4/C birinci,
Ortaokul 5 ve 6. sınıflar arasında yapılan voleybol turnuvasında 6-A birinci,
Ortaokul 7 ve 8.sınıflar arasında yapılan voleybol turnuvasında 7-A birinci olurken 5. ve 6. Sınıflar arasında yapılan tek pota basketbol turnuvasında 5-B birinci,
7.sınıflar arasında yapılan tek pota basketbol turnuvasında ise 7/B sınıfı birinci oldu.
Anadolu ve Fen Lisesi sınıflar arası lig usulü yapılan futbol turnuvasında da 9-10 ve 11. Sınıflar arasında ki karşılaşmalarda 10-B sınıfı turnuvayı birinci olarak bitirdi.
Turnuvaları birincilikle bitiren sınıfların ödülleri Genel Müdürümüz Aykut Davut ÖKTEM, Lise Müdürü Eren DAĞTEKİN , İlkokul müdürü Janset GÖZTOK CİMİNLİ, Ortaokul Müdür yardımcıları Ramazan ÜNAL ve Yusuf USLU tarafından verildi.
Genel Müdürümüz Aykut Davut ÖKTEM, öğrencilerimize spordaki başarılarını akademik başarılarla da taçlandırmaları dileğinde bulunarak öğrencilerimize ve katkı veren öğretmenlerimize teşekkürlerini iletti.
Turnuvada yer alan Beden eğitimi öğretmenlerimiz Firdevs ÇAVGA, Heval GÜLER , Oğuz GÜLER ve öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.