“Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü”nde Karne Heyecanı.

2021-2022 eğitim-öğretim yılı sona ererken, heyecan içindeki öğrencilerimiz ve öğrencilerimizin aileleri, karnelerini almaya birlikte geldiler.
Okul bahçemizde yapılan törende,
Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri ÜYSEN öğrencilere yaz tatillerini iyi değerlendirmelerini, aileleri ile zaman geçirmelerini, bol bol kitap okumalarını tavsiye ederek iyi tatiller diledi.
Genel Müdürümüz Aykut Davut ÖKTEM ise “Öğrencilerin başarılarla dolu geçen bir yılın ardından iyice dinlenmelerini önümüzdeki eğitim öğretim yılında da bu başarıları devam ettirebilmek için programlı ve sistemli çalışmalarını gerektiğini söyleyerek tatilde bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. ÖKTEM müdüründen müdür yardımcısına, öğretmeninden hizmetlisine kadar bu sürece katkı veren herkese teşekkür ediyorum, dedi.
Törende ayrıca eğitim öğretim yılı boyunca çeşitli etkinlik ve yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Kurucumuz Nuri ÜYSEN ve Genel Müdürümüz Aykut Davut ÖKTEM tarafından çeşitli hediyeler verildi.
Okul bahçemizde düzenlenen törenin ardından sınıflara geçen öğrenciler ve veliler birlikte karnelerini aldılar.
Ayrıca bu yıl ana sınıfından 1. Sınıfa adım atan minik öğrenciler için de konferans salonunda özel bir program düzenlendi. Karnelerini sınıf öğretmenlerinden alan öğrenciler son derece mutlu oldular.