YÜKSELİŞ KOLEJİ GELENEKSEL 2. NOSTALJİ SİNEMA GECESİ YAPILDI.

YÜKSELİŞ KOLEJİ GELENEKSEL 2. NOSTALJİ SİNEMA GECESİ YAPILDI
“YÜKSELİŞ KOLEJİ” Nostalji Film Gecesi İle Fark Yaratmaya, Kente Değer Katmaya Devam Ediyor!..1714
Nostaljik otomobiller ,motor sergisi ve birbirinden ilginç nostaljik eşyalar, Gazozlar, beyaz leblebiler ve daha neler neler…
Yükseliş Kolejinin bu yıl ikincisi gerçekleşen geleneksel Açıkhava nostalji sinema gecesi büyük ilgi görürken gelen misafirler Hatay belediye bandosunun müzikleri eşliğinde karşılandı.
Etkinliğe Arsuz Kaymakamı Hacı hasan GÖKPINAR, Arsuz Belediye Başkanı Asaf GÜVEN, Arsuz İlçe Jandarma Komutanı İbrahim DÜNDAR, Kurucumuz Nuri ÜYSEN, Genel Müdürü Aykut Davut ÖKTEM, gazeteciler ve bir çok misafir katıldı.
Yaklaşık binlerce kişinin katılım sağladığı etkinlikte açılış konuşmasını yapan Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut ÖKTEM Eski Millieğitim Bakanı Ziya SELÇUK, Eğitimci ve Yazar Üstün DÖKMEN, Gazeteci Sunay AKIN ve birçok ünlü ismin 2022-2023 eğitim öğretim yılı içinde Yükseliş Kolejinde olacağının müjdesini verdi.
Asuz Kaymakamı Hacı Hasan GÖKPINAR ise Yükseliş Kolejin Her Alanda büyük başarılara imza attığını belirtirken düzenlediği sosyal etkinliklerle de fark yarattığını söyledi.
YEŞİLÇAM’ın unutulmaz filmlerinden “HABABAM SINIFI UYANIYOR” filminin izlendiği gecede, protokol başta olmak üzere tüm katılımcılar, eğlendiler.
Kurucumuz Nuri ÜYSEN ve Genel Müdürümüz Aykut Davut ÖKTEM, izlemeye gelen protokol üyelerine, kıymetli velilerimize, öğrencilerimize, dışardan katılım gösteren misafirlerimize, nostalji arabalarla geceyi süsleyen araç sahiplerine, motor sergisine katılan motor sahiplerine, eski eşya koleksiyoncusu Hanifi ZOBAR’a ve bu müstesna organizasyonun oluşumu konusunda destek veren emeklerini ortaya koyan idarecilerimize, öğretmenlerimize ve personellerimize teşekkürlerini iletti.