YÜKSELİŞ KOLEJİ” Nostalji Film Gecesi

“YÜKSELİŞ KOLEJİ” Nostalji Film Gecesi İle Fark Yaratmaya, Kente Değer Katmaya Devam Ediyor!..
Nostaljik otomobiller ve birbirinden ilginç değişik eşyalar, Gazozlar, beyaz leblebiler ve daha neler neler…
Kolejimizin tertip ettiği açık hava sineması etkinliği, büyük ilgi gördü.
Yaklaşık 1500 kişinin katılım sağladığı etkinlikte YEŞİLÇAM’ın unutulmaz efsane isimleri olan Kadir İnanır, Emel Sayın gibi birçok ünlü ismi İskenderun’a getireceklerinin de müjdesini veren Genel Müdürümüz Sn. Aykut Davut ÖKTEM’in bu duyurusu oldukça ilgi gördü ve alkışlarla karşılandı.
YEŞİLÇAM’ın unutulmaz filmlerinden “MAVİ BONCUK” filminin izlendiği gecede, protokol başta olmak üzere tüm katılımcılar, hayli eğlendiler.
Önümüzdeki günlerde birçok farklı projeyi hayata geçireceklerini dile getiren Kurucumuz Sn. Nuri ÜYSEN’e İskenderun Kaymakamı Sn. İskender YÖNDEN ve İskenderun Belediye Başkanı Sn. Fatih TOSYALI’dan övgü dolu sözler ve tebrikler geldi.
İskenderun Kaymakamı İskender YÖNDEN’in Yükseliş Bando Ekibine özel olarak imzalayıp bizzat getirdiği teşekkür belgeleri, ise gecenin sürprizi oldu.
Kurucumuz Nuri ÜYSEN ve Genel Müdürümüz Aykut Davut ÖKTEM, izlemeye gelen protokol üyelerine, kıymetli velilerimize, öğrencilerimize, dışardan katılım gösteren misafirlerimize, nostalji arabalarla geceyi süsleyen araç sahiplerine, eski eşya koleksiyoncusu Hanifi ZOBAR’a ve bu müstesna organizasyonun oluşumu konusunda destek veren emeklerini ortaya koyan idarecilerimize, öğretmenlerimize ve personellerimize teşekkürlerini iletti.