Sınıflar

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü olarak öğrencilerimizin konforuna önem veriyoruz.

Öğrencilerimize maksimum 24 kişilik sınıflarda yüksek standartlarda eğitim veriyor ve öğrencilerimizin daha kaliteli bir eğitim alabilmeleri için sınıflarımızı; “dikkat yoğunluğu” ilkesini göz önüne alarak, onların azami konsantrasyonlarını sağlayan ergonomi özellikte üretilmiş, PPC’nin vücut ısısına duyarlılığı ile çabuk ısınan, kaygan olmayan, ortopedik sırt kavisini dikkate alarak, çocuklarımızın sağlıklı gelişimlerini düşünerek ortopedistlerin önerisi doğrultusunda sıra ve masalar seçilmiştir.

Sırt kısımlarında bulunan kavis ile bel kemiğini sağlı ve sollu destekleyerek omuriliğini koruyan masa ve sandalyeler ile çocuklarımız ders dinlerken daha rahattırlar.

Ayrıca her sınıfın öğrencisine ait kişisel dolap ve raf bulunmaktadır. Okulumuzun bütün sınıfları “Akıllı Tahta” ile donatılıp “Akıllı Sınıf” özelliği taşımaktadır. Akıllı Tahta kullanımının faydaları; pratik bilgi aktarımında verimli olduğu için eğitimde önemli bir yere sahiptir, farklı öğrenme alanlarına hitap eder,görsellik sağlaması nedeniyle öğrencilerin dersi daha dikkatli dinlemelerini,derste öğrencilerin daha aktif olmasını ve en önemlisi de zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Sınıflarımız, öğrencilerimizin dikkati ve sağlığı göz önüne alınarak havalandırma, temizlik ve aydınlatma sistemlerine kadar bütün ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanmıştır.

İlkokul

ORTAOKUL

ANADOLU VE FEN LİSESİ